ساخت تابلو چلنیوم

ساخت تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته که به تابلوهای حروف برجسته نیز معروفند و تابلو سازی راد امروزه با نور پردازی های متنوعی که توسط LED در آنها قرار میدهد ، نوارهای آلومینیومی تابلو سازی چلنیوم در کارگاه تابلوسازی راد به صورت اتوماتیک توسط دستگاه حروف ساز چلنیوم به فرم دلخواه شکل می گیرند که از لحاظ سرعت و کیفیت به مراتب بهتر از نمونه های دست ساز می باشد.

 

 

 

 

 

 

مادراین موسسه افتخاراین راداریم که ازانواع تابلوهاقبیل تابلوچلنیوم ،تابلوحروف استیل ،حروف پلاستیک، حروف برجسته فلزی ،حروف برچسته سه بعدی ،حروف برجسته استیل چلنیوم و...وانواع متنوع وبه روزتابلوهارابه شماارائه دهیم.

 

 

 

 

فنون تابلوسازی

یک تابلو ساز حرفه ای برای ارائه تابلو مورد نظر مشتری نیازمند فنونی است که تلفیقی از  علم صنعت ، الکترونیک و علوم کامپیوتری می باشد.

 

تابلوسازی و علم صنعت :

 

فناوری حکاکی و برش لیزری از مشخصه های اصلی کاربرد صنعت در تابلوسازی است .

 

در ساخت حروف برجسته چلنیوم و حروف برجسته لترمکس یا حروف برجسته پلاستیک مطمئنا نیازمند استفاده از دستگاه برش لیزری هستیم و همین امر سبب می شود یک تابلوساز بیشتر از پیش با کار با دستگاه لیزر آشنایی داشته باشد .

 

تابلو سازی و علم الکترونیک :

 

در چیدمان ماژول های تابلو ال ای دی LED و مدار بندی آن و یا در سیم کشی لامپ های اس ام دی SMD در تابلو چلنیوم یا لترمکس ، تنها علم الکترونیک است که گره گشایی خواهد کرد و تابلوساز لزوما باید از آن سررشته داشته باشد .

 

تابلوسازی و علوم رایانه ای :

 

امروزه تمام طرح ها توسط نرم افزارهای کامپیوتری صورت می پذیرد .

 

برنامه های مانند : کُرل دراو ، فتوشاپ ، اتوکَد و …. شاخه های جدانشدنی از تابلوسازی به شمار می رود و اگر کارکرد با این برنامه ها را کنار بگذاریم تقریبا دست تابلوساز خالی خواهد ماند و عملا سرانجامی در کار واقع نخواهد شد .

 

طراحی تابلو چلنیوم ، تابلو لترمکس ، تابلو فلکسی فیس نیازمند برنامه های طراحی کامپیوتری است و مدیریت افکت های تابلو ال ای دی LED  و دهها کار دیگر تنها با بهره گیری از این ابزار توانمند انجام می پذیرد .

 

با همه این تفاسیر ناگفته پیداست که روحیه ی هنری و اِلِمان های زیبایی شناختی تابلوساز نیز باید در سطح قابل قبول باشد که خلق آثار ارزشمندی را از وی شاهد باشیم .

27 May 2019

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)